Дигитрон ДП32001

360,00 ден.   Спореди

Дигитрон ДП32001, 120х150мм, 12 цифрен, работи со батерии и сончева светлина.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 360,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитрон ДП32001, 120х150мм, 12 цифрен, работи со батерии и сончева светлина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

dem Gulasch tut ein Stückchen Schokolade in der Soße zerlassen sicher auch gut und gibt einen winterlichen Touch, besonders wenn du noch etwas Lebkuchengewürz oder einige Rosinen mit reetaibsn....gnsonstin mal wieder echt lecker deine Fotos....aus der Augenwiese Kollektion haben es mir die memory-Spiele angetan, z.B. gemischtes Doppel. dann hoffe ich mal ,dass die Losfee die kugelbäuchige Mel aus Berlin zieht...ein wunderbares 1. Adventswochenende!
Сродни производи


Најпопуларни производи