ДИОДА ТИП - 1N6263 - STM

ДИОДА ТИП - 1N6263 - STM

11,00 ден.   Спореди

Диода со метален - семикондуктор со брзина од 0.1 ns. Погодни и лесни за монтирање во дигитални ел.кола и микробранови системи.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Диода со метален - семикондуктор со брзина од 0.1 ns. Погодни и лесни за монтирање во дигитални ел.кола и микробранови системи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Never seen a beettr post! ICOCBW
Сродни производи

НОЖ

НОЖ

         
531,00 ден.
ШИЛО

ШИЛО

         
472,00 ден.
Висок

Висок

         
70,00 ден.

Најпопуларни производи