Кружна жолта нараквица

149,00 ден.   Спореди

Сончева кружна нараквица со малечки бели шари која придонесува за сладок тренди изглед.
Димензии:
Дијаметар - 7 см.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 149,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сончева кружна нараквица со малечки бели шари која придонесува за сладок тренди изглед.
Димензии:
Дијаметар - 7 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка