ОM605

4.800,00 ден.   Спореди

Канцелариски стол - комбинација на еко-кожа и метал


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
КСК Мебел http://www.kskmebel.com.mk   Детали 4.800,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Канцелариски стол - комбинација на еко-кожа и метал

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

ОM415

ОM415

         
1.490,00 ден.
ОM515

ОM515

         
1.590,00 ден.
ОM653

ОM653

         
7.000,00 ден.

Најпопуларни производи

ОM515

ОM515

         
1.590,00 ден.
ОM605

ОM605

         
4.800,00 ден.
ОM653

ОM653

         
7.000,00 ден.