ОM653

7.000,00 ден.   Спореди

Канцелариска фотелја со пониклуван метал, механизам за лулање и механизам за регулирање на височина


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
КСК Мебел http://www.kskmebel.com.mk   Детали 7.000,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Канцелариска фотелја со пониклуван метал, механизам за лулање и механизам за регулирање на височина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

ОM415

ОM415

         
1.490,00 ден.
ОM515

ОM515

         
1.590,00 ден.
ОM605

ОM605

         
4.800,00 ден.

Најпопуларни производи

ОM515

ОM515

         
1.590,00 ден.
ОM605

ОM605

         
4.800,00 ден.
ОM653

ОM653

         
7.000,00 ден.