Свадбени бомбончиња

15,00 ден.   Спореди

Balloon Party е студио кое се занимава со декорации и организирање на секаков вид прослави ,свадби(декорации на сали,маси,бонбончиња,китки,бидермаери),крштевки,родендени со природно цвеќе,секаков вид ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Се за жена http://sezazena.com Детали 15,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Balloon Party е студио кое се занимава со декорации и организирање на секаков вид прослави ,свадби(декорации на сали,маси,бонбончиња,китки,бидермаери),крштевки,родендени со природно цвеќе,секаков вид на изведби со балони, изработка на торти од пелени како подарок за мајките и сите дечиња што користат памперс, уникатни магнети со ваша слика, како и анимирање на детски родендени со најомилени ликови на децата . Цените на бонбончињата се од 15 ден. па нагоре !

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка