2 Silicone Bike Bicycle Head Rear Wheel LED Flash Light

190,00 ден.   Спореди

Features: Brand New High Quality. Silicone ultra bright white / red LED bike light. Flexible silicone body, water resistant. Easy to fit wrap around design. Can be mounted on handlebar, seat, helmet, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Купи Лесно http://www.kupilesno.mk Детали 190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features: Brand New High Quality. Silicone ultra bright white / red LED bike light. Flexible silicone body, water resistant. Easy to fit wrap around design. Can be mounted on handlebar, seat, helmet, wheel, hub, etc. 3 Modes: Constant / Flashing LED. Powered by 2 CR2032 batteries.(Included) Package Included: 1 x White Silicone Bike LED Light 1 x Red Silicone Bike LED Light NO Retail Box. Packed Safely in Bubble Bag.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка