ACER P1286, DLP 3D, XGA,3300Lm, 20000/1, HDMI, Bag, 2kg,EUROPower EMEA

29.119,00 ден.   Спореди

Резолуција : XGA (1024x768)
Осветленост : 3300alm
Контраст : 20000:1
Трајност на ламба : 5000h
Гаранција : 36 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 29.119,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Резолуција : XGA (1024x768)
Осветленост : 3300alm
Контраст : 20000:1
Трајност на ламба : 5000h
Гаранција : 36 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка