CLATRONIC MS 3089

CLATRONIC MS 3089

220,00 ден.   Спореди

Прави пена за кратко време Заоблено куќиште Инокс маталка Лесно за чистење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 220,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прави пена за кратко време Заоблено куќиште Инокс маталка Лесно за чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 12 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.