Cute Jewelry Europe Childlike Apple Vintage Necklace Sweater Chain Pendant

150,00 ден.   Спореди

Features: Brand New High quality. Material: Zinc Alloy Chain circumference:72cm more We don't offer color choice. Your order will be sent in colors at random. Package Included: 1 x Necklace pendant NO...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Купи Лесно http://www.kupilesno.mk Детали 150,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features: Brand New High quality. Material: Zinc Alloy Chain circumference:72cm more We don't offer color choice. Your order will be sent in colors at random. Package Included: 1 x Necklace pendant NO Retail Box. Packed Safely in Bubble Bag.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка