Dream catchers Honey

120,00 ден.   Спореди

Рачно изработена една обетка. Форма: круг со мрежа со заплетено саќе. Боја: син круг, портокалов украс, портокалов конец. Состав: платно, конец, пластика.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Се за жена http://sezazena.com Детали 120,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Рачно изработена една обетка. Форма: круг со мрежа со заплетено саќе. Боја: син круг, портокалов украс, портокалов конец. Состав: платно, конец, пластика.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи