EX-BO-301

2.200,00 ден.   Спореди

Лиен PVC барски стол со пониклувано постолје, со механизам за подесување на висината, достапен во повеќе бои


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
КСК Мебел http://www.kskmebel.com.mk   Детали 2.200,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лиен PVC барски стол со пониклувано постолје, со механизам за подесување на висината, достапен во повеќе бои

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник

Во кои други бои ги имате овие столчиња?
Сродни производи

TS20

TS20

         
2.800,00 ден.
TS758

TS758

         
1.900,00 ден.
TS946

TS946

         
2.100,00 ден.

Најпопуларни производи