EX-BO-390

2.400,00 ден.   Спореди

Барски стол со седало обложено со високо квалитетна еко кожа, достапен во црна, бела, крем и црвена боја


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
КСК Мебел http://www.kskmebel.com.mk   Детали 2.400,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Барски стол со седало обложено со високо квалитетна еко кожа, достапен во црна, бела, крем и црвена боја

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

TS20

TS20

         
2.800,00 ден.
TS758

TS758

         
1.900,00 ден.
TS946

TS946

         
2.100,00 ден.

Најпопуларни производи