Exquisite Elegant Retro Hollow Heart Style Palace Carve Necklace

150,00 ден.   Спореди

Features: Brand New High quality. Material: Alloy Pendants size:4.0*3.5 Chain length:about 65CM Package Included: 1 x Necklace NO Retail Box. Packed Safely in Bubble Bag.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Купи Лесно http://www.kupilesno.mk Детали 150,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features: Brand New High quality. Material: Alloy Pendants size:4.0*3.5 Chain length:about 65CM Package Included: 1 x Necklace NO Retail Box. Packed Safely in Bubble Bag.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка