MULTIVIEW DC CORD 30sm

MULTIVIEW DC CORD 30sm

50,00 ден.   Спореди

Model: Adapter 12VDC Voltaza: 12v Amperaza: 1A Rabotna temperatura: -10 ~ +50 RH95% Garancija: 12 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 50,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model: Adapter 12VDC Voltaza: 12v Amperaza: 1A Rabotna temperatura: -10 ~ +50 RH95% Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

My partner uses noecs-canielling headphones on the ‘puter when he’s writing, with music depending on his mood or the mood of his story. Maybe that could work for you, too.Wishing you all the best in the New Year,Tamthanks for the suggestion. Along with any sort of ‘isolation booth’ technology, I need the cooperation of my family, especially my wife. She runs a lot of interference for me when she knows I’m working on something and need uninterrupted time — K