TIM SISTEM MAGIC

10.190,00 ден.   Спореди

Топлотна сила 8 kw
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Офарбана во огноотпорни бои
Огноотпорно стакло на вратата (Robax Schott)
Греен простор 50m2
Пречник на одводот за дим...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 10.190,00 ден.

пред 2 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 10.690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топлотна сила 8 kw
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Офарбана во огноотпорни бои
Огноотпорно стакло на вратата (Robax Schott)
Греен простор 50m2
Пречник на одводот за дим 120мм
Тежина 65 кг.
Димензии на ложиштето 310x285x370 (mm)
Димензии 820x520x480 (mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи