TS758

1.900,00 ден.   Спореди

Трпезариски стол Достапен во црна и кафеава варијанта. Јавете се или посетете не за повеќе информации.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
КСК Мебел http://www.kskmebel.com.mk   Детали 1.900,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Трпезариски стол Достапен во црна и кафеава варијанта. Јавете се или посетете не за повеќе информации.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

TS20

TS20

         
2.800,00 ден.
TS946

TS946

         
2.100,00 ден.
TS957

TS957

         
2.200,00 ден.

Најпопуларни производи