Wireless FM Transmitter Multi-Function with remote/LCD TK301

Wireless FM Transmitter Multi-Function with remote/LCD TK301

320,00 ден.   Спореди

FM transmitter with 206 channels: 87.5MHz - 108MHz
16-bit large LCD screen
Supports Micro SD Cards, USB Devices
Supports MP3 and WMA files
Line-in function supports other devices
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 320,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FM transmitter with 206 channels: 87.5MHz - 108MHz
16-bit large LCD screen
Supports Micro SD Cards, USB Devices
Supports MP3 and WMA files
Line-in function supports other devices
Supports 12V DC ( car lighter socket )
Transmission range 10m

Includes remote control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка