Гребач за мраз 2

40,00 ден.   Спореди

Голем пластичен гребач за мраз во повеќе бои, идеален за печатење, за маркетинг цели. W-9.80 cm. L-2.00 cm. H-26.50 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 40,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Голем пластичен гребач за мраз во повеќе бои, идеален за печатење, за маркетинг цели. W-9.80 cm. L-2.00 cm. H-26.50 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка