Дигитрон Глобокс (голем)

550,00 ден.   Спореди

Дигитрон Глобокс (голем), 12 цифрен. Работи на сончева светлина и на батерии.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 550,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитрон Глобокс (голем), 12 цифрен. Работи на сончева светлина и на батерии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи