ЗВУЧНИЦИ - CANTON PLUS GX.3 - ЦРНИ

11.210,00 ден.   Спореди

Canton Plus GX.3 компактни звучници кои лесно се монтираат на ѕид. Извонреден дизајн со метална решетка на предниот панел.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.210,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canton Plus GX.3 компактни звучници кои лесно се монтираат на ѕид. Извонреден дизајн со метална решетка на предниот панел.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка