КЛЕШТИ - VDE- KNIPEX

2.242,00 ден.   Спореди

VDE клешти со рамен врв - KNIPEX 26 16.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VDE клешти со рамен врв - KNIPEX 26 16.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка