Книга за Уна

120,00 ден.   Спореди

Роман од Фарук Шехиќ (2014)
Превод од босански: Игор Исаковски.
Едиција с.р., книга 38 Награда Меша Селимовиќ (2011)
Награда за литература на ЕУ (2103)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Блесок книжарница http://blesok-shop.mk   Детали 120,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Роман од Фарук Шехиќ (2014)
Превод од босански: Игор Исаковски.
Едиција с.р., книга 38 Награда Меша Селимовиќ (2011)
Награда за литература на ЕУ (2103)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка