УСБ хаб Conrad 5 Port 10/100 Metal Switch mini

2.183,00 ден.   Спореди

За разлика од обичните уреди, оваа дистрибуциска мрежа нема потреба од ѕидно напојување. Користете УСБ порт од кој било терминален уред за напојување - ТВ опрема, база за игри, итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.183,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За разлика од обичните уреди, оваа дистрибуциска мрежа нема потреба од ѕидно напојување. Користете УСБ порт од кој било терминален уред за напојување - ТВ опрема, база за игри, итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка