1 x Silicone Skin Case Cover for iPhone 3G 3Gs 16G 32G

95,00 ден.   Спореди

Features:   100% Brand New Silicone Skin Case. Made of high-quality silicone rubber material that provides. Protection from scratches, bumps, dirt, grease, and fingerprints. Extremely light and durabl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Купи Лесно http://www.kupilesno.mk Детали 95,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:   100% Brand New Silicone Skin Case. Made of high-quality silicone rubber material that provides. Protection from scratches, bumps, dirt, grease, and fingerprints. Extremely light and durable for on the go use. Design for iPhone 3G 3Gs 16G 32G. Package Included: 1 x Silicone Skin Case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка