AEG etv MSI 5561

AEG etv MSI 5561

830,00 ден.   Спореди

Мултифункционален масажер Може да се користи затоплен или изладен Релаксирачка масажа со 4 плочи за масирање Мала големина погодна за лесен пренос Работи на батерии (3х АА)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 830,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мултифункционален масажер Може да се користи затоплен или изладен Релаксирачка масажа со 4 плочи за масирање Мала големина погодна за лесен пренос Работи на батерии (3х АА)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи