ASRock MB FM1, A55, 2 x DDR3, max 16GB, Integrated Graph CPU, 5.1-CH HD, Gigabit LAN, 1 x PCIE 2.0 x16, 1 x PCI, 4 x SATA2 3.0 Gb/s, RAID 0/1/10, 2 x PS/2, D-Sub, DVI-D, 4 x USB 2.0, RJ-45, mATX

1.227,00 ден.   Спореди

ASRock MB FM1, A55, 2 x DDR3, max 16GB, Integrated Graph CPU, 5.1-CH HD, Gigabit LAN, 1 x PCIE 2.0 x16, 1 x PCI, 4 x SATA2 3.0 Gb/s, RAID 0/1/10, 2 x PS/2, D-Sub, DVI-D, 4 x USB 2.0, RJ-45, mATX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.227,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASRock MB FM1, A55, 2 x DDR3, max 16GB, Integrated Graph CPU, 5.1-CH HD, Gigabit LAN, 1 x PCIE 2.0 x16, 1 x PCI, 4 x SATA2 3.0 Gb/s, RAID 0/1/10, 2 x PS/2, D-Sub, DVI-D, 4 x USB 2.0, RJ-45, mATX

Онборд графичка yes
Сокет FM1
Чипсет A55
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Sakam da prasam dali ovaa maticna ploca ja imate seuste vo prodazba kako da se poraca i dali odgovara na lap top asus i dali seuste vie e ovaa cena 1.227,00 ili pak ovaa sto vi e 1485,00 denari dali bi odgovarala ovaa maticna ploca ako mozhe nekako da se kontaktira so vas blagodaram odnapred