Batten Fitting 1 * 60cm SKU : 6052

390,00 ден.   Спореди

Cost effective, safe retrof it for T8 Tubes
Perfectly matches with the traditional daylight tube fixture
Long Lifespan, Low maintenance and energy saving
Available in 60 cm, 120 cm, 150...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 390,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cost effective, safe retrof it for T8 Tubes
Perfectly matches with the traditional daylight tube fixture
Long Lifespan, Low maintenance and energy saving
Available in 60 cm, 120 cm, 150 cm & 180 cm
Widely used for Domestic and Commercial Lighting, Offices, Supermarkets, Shops, Hotels & similar environment

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка