BOMANN FM 8000

BOMANN FM 8000

1.600,00 ден.   Спореди

Боја: бела / плава Масажни меури за стимулација на рефлекс зоната на стапалата Одржување на температурата на водата 4 функции: Може да се употребува со или без вода Заштита од прскање Намотување на ка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.600,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела / плава Масажни меури за стимулација на рефлекс зоната на стапалата Одржување на температурата на водата 4 функции: Може да се употребува со или без вода Заштита од прскање Намотување на кабелот Приклучна сила: 90 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи