BOSCH MCP 3000

BOSCH MCP 3000

1.490,00 ден.   Спореди

Боја: бела / жолта Универзални дел за стискање на големи и мали плодови Голем корисен дел од сокот заради вртење лево и десно Голем променлив сад за сок 0,8л Интегрирана скала за очитување на количина...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела / жолта Универзални дел за стискање на големи и мали плодови Голем корисен дел од сокот заради вртење лево и десно Голем променлив сад за сок 0,8л Интегрирана скала за очитување на количината на сокот Автоматско уклучување/ исклучување со нежен притисок Практично намортување на кабел Едноставно чистење во машина за садови Поклопец за заштита од прав Приклучна сила: 25 W Тежина: 800 г Димензии (v x š x d): 200x240x230 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи