BOSCH MES 3500

BOSCH MES 3500

8.499,00 ден.   Спореди

Приклучна моќ : 700 W Голем отвор за ставање на цело овошје Micro filter цедилка од инокс Одлив на сокот низ отвор направен од инокс за подолг животен век Алуминиумски затворачи кои служат за поголема...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 8.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Приклучна моќ : 700 W Голем отвор за ставање на цело овошје Micro filter цедилка од инокс Одлив на сокот низ отвор направен од инокс за подолг животен век Алуминиумски затворачи кои служат за поголема сигурност Active Motor Management: сигурна употреба - апаратот може да се вклучи само кога сите делови се правилно наместени, без опасност на оштетување и без опасност од прскање Унирвезална употреба, може да се користи за зеленчук или за овошје 2 степени на сила за меко или тврдо овошје Едноставен за чистење : сите делови се мијат во машина за садови Висока стабилност заради гумените нозе Автоматско исфрлање на густишот Голема , одстранива посуда за густиш Сад за собирање на сокот со одстранувач на пената Додаток за намотување на кабелот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи