BOSCH PMF 2232

BOSCH PMF 2232

3.930,00 ден.   Спореди

Боја: бела / плава Управување со дугмињата и ЛЕД индикатори кои овозможуваат голема комбинација на делување Вибрациска маса и инфрацрвена топлина, масажа со млаз на вода, масажа со меурчиња Заштита од...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.930,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја: бела / плава Управување со дугмињата и ЛЕД индикатори кои овозможуваат голема комбинација на делување Вибрациска маса и инфрацрвена топлина, масажа со млаз на вода, масажа со меурчиња Заштита од прскање која се вади Одржување на температурата на водата 3 продолжетоци за педикир: четка, камен за триење и масажен ваљак 2 масажни котури Рачки за полесно пренесување Отвор за излевање Намотување на кабелот Приклучна сила: 80 W Димензии (v x š x d): 260x420x500 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи