Dig. Camcorder Sony HDR-CX240EB

Dig. Camcorder Sony HDR-CX240EB

12.990,00 ден.   Спореди

LENS TYPE ZEISS Vario-Tessar
SENSOR TYPE 1/5.8 type(3.1mm) back-illuminated Exmor R CMOS Sensor
EXTENDED ZOOM 54x
SCREEN TYPE Clear Photo LCD Plus™ display
INPUT AND OUTPUT TERMINALS Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LENS TYPE ZEISS Vario-Tessar
SENSOR TYPE 1/5.8 type(3.1mm) back-illuminated Exmor R CMOS Sensor
EXTENDED ZOOM 54x
SCREEN TYPE Clear Photo LCD Plus™ display
INPUT AND OUTPUT TERMINALS
Composite Output, HDMI Out (micro), Memory Card Slot, USB (TypeA(built-in)/USB2.0 Hi-speed (mass-storage/MTP)

More Info: http://www.sony.co.uk/electronics/handycam-camcorders/hdr-cx240e#pdp_slideshow_default

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка