Dig.Camcorder MPMAN PC-24 Black

Dig.Camcorder MPMAN PC-24 Black

1.990,00 ден.   Спореди

Sensor - 5MegaPixels CMOS
Display - 2.4" TFT Color LCD
Focus range - 150cm ~ infinity
Resolution - StillImage: [12M]4000x3000/ [5M] 2592x1944/[3M] 2048x1536 / [1M]1024x768/[VGA]640X480.Vid...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sensor - 5MegaPixels CMOS
Display - 2.4" TFT Color LCD
Focus range - 150cm ~ infinity
Resolution - StillImage: [12M]4000x3000/ [5M] 2592x1944/[3M] 2048x1536 / [1M]1024x768/[VGA]640X480.Video: 640 x 480, 320 x 240
Sensitivity - Auto
Storage - 32 MB internal memoryExternal memory: SD / MMC
TV system - NTSC / PAL
Power Supply - 3 AAA (alkaline/ 1.5V) batteries
Microphone&Speaker - Built -in
Dimension - 96x62x34(mm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка