EX-M-150

1.200,00 ден.   Спореди

Мала масичка како додаток во секоја соба изработена од прекрасна комбинација на стакло алуминиум со дрвени детали во крем варијанта


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
КСК Мебел http://www.kskmebel.com.mk   Детали 1.200,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Мала масичка како додаток во секоја соба изработена од прекрасна комбинација на стакло алуминиум со дрвени детали во крем варијанта

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи