Genius Headset Bluetooth 4.0 HS-930BT, Built in battery, Foldable, Mic, Red

1.345,00 ден.   Спореди

Genius Headset Bluetooth 4.0 HS-930BT, Built in battery, Foldable, Mic, Red


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.345,00 ден.

пред 6 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Headset Bluetooth 4.0 HS-930BT, Built in battery, Foldable, Mic, Red

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка