GORENJE JC800A

4.290,00 ден.   Спореди

Регулирање на брзината
XXL
Сигурносен прекинувач
Цедач за агруми (џусер)
Максимална јачина на моторот: 800 W max
XXL
Карактеристики
Гумирани ногарки
До...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Горење http://www.gorenje.com.mk   Детали 4.290,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Регулирање на брзината
XXL
Сигурносен прекинувач
Цедач за агруми (џусер)
Максимална јачина на моторот: 800 W max
XXL
Карактеристики
Гумирани ногарки
Додатоци
Микрофилтер
Технички карактеристики
Максимална јачина на моторот: 800 W max
Волумен на садот за сок: 1 Литри
Волумен на садот за одпадоци: 2 Литри

Куќиште Метално куќиште
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи