ImunoHem

358,00 ден.   Спореди

Препаратот ImunoHem помага во превенцијата и терапијата на нарушувањето на имунитетот, благодарение на единстве-ната комбинација на биоактивни компоненти. Лековитите супстанции од екстрактот од билкат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Се за жена http://sezazena.com Детали 358,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Препаратот ImunoHem помага во превенцијата и терапијата на нарушувањето на имунитетот, благодарение на единстве-ната комбинација на биоактивни компоненти. Лековитите супстанции од екстрактот од билката Echinacea purpurea делуваат како моќен природен имуностимуланс. Прополисот е пчелин производ со широка употреба во традиционалната медицина. Поволно делува на јакнењето на општата отпорност на организмот. Особено е корисен во сузбивањето на вирусните инфекции. Биоактивните компоненти од цветот на бозел ги ублажуваат раните симптоми на настинка. Ја стимулираат работата на потните жлезди (го засилуваат потењето) со што се снижува повишената телесна температура.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи