Intel® Celeron® D Processor 347 (512K Cache, 3.06 GHz, 533 MHz FSB) Tray

1.072,00 ден.   Спореди

Intel Celeron 347 3.06GHz LGA775 Tray


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.072,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Celeron 347 3.06GHz LGA775 Tray

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка