LENOVO A369i, 4" 480 x 800 px, Dual SIM, GSM, 3G, CPU Dual-core 1.3 GHz MT 6572, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP 1600 x 1200 pix, W0LAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1500 mAh, Android OS, v4.2 (Jelly Bean), (Black)

4.671,00 ден.   Спореди

SMARTPHONE LENOVO A369i, 4" 480 x 800 px, Dual SIM, GSM, 3G, CPU Dual-core 1.3 GHz MT 6572, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP 1600 x 1200 pix, W0LAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1500 mA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.671,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SMARTPHONE LENOVO A369i, 4" 480 x 800 px, Dual SIM, GSM, 3G, CPU Dual-core 1.3 GHz MT 6572, RAM 512 MB, MEM 4 GB + MicroSD do 32 GB, Kamera 2 MP 1600 x 1200 pix, W0LAN, BT, GPRS, USB, Baterija 1500 mAh, Android OS, v4.2 (Jelly Bean), (Black)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка