MULTIVIEW BNC-59 3 PART CRIMP

MULTIVIEW BNC-59 3 PART CRIMP

45,00 ден.   Спореди

Model: Adapter 12VDC Voltaza: 12v Amperaza: 1A Rabotna temperatura: -10 ~ +50 RH95% Garancija: 12 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 45,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model: Adapter 12VDC Voltaza: 12v Amperaza: 1A Rabotna temperatura: -10 ~ +50 RH95% Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка