Nikon COOLPIX S3300 Red/4GB/BAG

Nikon COOLPIX S3300 Red/4GB/BAG

5.990,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S3300 Silver/4GB/BAG, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720 with sound, ISO 3200, Optical VR stabilisation, 2.7 (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Ni...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S3300 Silver/4GB/BAG, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720 with sound, ISO 3200, Optical VR stabilisation, 2.7 (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Nikon Digital Camera Bag, 4GB SD Card Фотоапарати Nikon www.set.mk 5990 11847 Nikon COOLPIX S3300 Silver/4GB/BAG 730 18 nemaNikon COOLPIX S3300 Red/4GB/BAG, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720 with sound, ISO 3200, Optical VR stabilisation, 2.7 (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Nikon Digital Camera Bag, 4GB SD Card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка