Nikon COOLPIX S3300 Silver/8GB/BAG

Nikon COOLPIX S3300 Silver/8GB/BAG

5.990,00 ден.   Спореди

Nikon COOLPIX S3300 Silver/8GB/BAG, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720 with sound, ISO 3200, Optical VR stabilisation, 2.7" (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, D...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Nikon COOLPIX S3300 Silver/8GB/BAG, 16.0 Megapixels, 6x optical zoom, 26mm wide, HD Video 720p 1280x720 with sound, ISO 3200, Optical VR stabilisation, 2.7" (6.7cm) LCD display, Lithium-ion battery, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/8GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка