Notebook adapter 18.5V 3.5A w/power cable, 65W HP Original

1.463,00 ден.   Спореди

Notebook adapter 18.5V 3.5A w/power cable, 65W HP Original


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.463,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Notebook adapter 18.5V 3.5A w/power cable, 65W HP Original

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка