OLYMPUS TG-620

12.999,00 ден.   Спореди

OLYMPUS TG-620, Black, Tough series, 12.2 Mpixels CMOS, 5x wide optical zoom lens 28mm, 5m waterproof, 1.5m shockproof, -10C freezerproof, HDR, iHS technology, 3D photo shooting, Full HD video, TruePi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


OLYMPUS TG-620, Black, Tough series, 12.2 Mpixels CMOS, 5x wide optical zoom lens 28mm, 5m waterproof, 1.5m shockproof, -10C freezerproof, HDR, iHS technology, 3D photo shooting, Full HD video, TruePic VI Picture Processor, Dual Image stabiliser, 3.0" HyperCrystal III LCD screen, ISO 6400, SDHC slot, HDMI, Wireless Eye fi compatibility, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи