ONE FOR ALL SV9385, 3D Full HD 47dB Amplified indoor antenna Euro, DVB-T/T2, DAB/DAB+, HD Ready, Full HD, 3D, range 0-25km, VHF/UHF, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, Mains powered, Low energy consumption, Noise figure 3.5dB,

1.474,00 ден.   Спореди

ONE FOR ALL SV9385, 3D Full HD 47dB Amplified indoor antenna Euro, DVB-T/T2, DAB/DAB+, HD Ready, Full HD, 3D, range 0-25km, VHF/UHF, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, Mains pow...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.474,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ONE FOR ALL SV9385, 3D Full HD 47dB Amplified indoor antenna Euro, DVB-T/T2, DAB/DAB+, HD Ready, Full HD, 3D, range 0-25km, VHF/UHF, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, Mains powered, Low energy consumption, Noise figure 3.5dB,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка