PHILIPS HP 6400
PHILIPS HP 6400
PHILIPS HP 6400
PHILIPS HP 6400
PHILIPS HP 6400
PHILIPS HP 6400
PHILIPS HP 6400
PHILIPS HP 6400
PHILIPS HP 6400
PHILIPS HP 6400

PHILIPS HP 6400

1.553,00 ден.   Спореди


Депилатор
21 ротирачки дискови за депилација
2 брзини
Батерија на полнење
Четкичка за чистење
***Директна замена на производ при недостаток


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.553,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Депилатор
21 ротирачки дискови за депилација
2 брзини
Батерија на полнење
Четкичка за чистење
***Директна замена на производ при недостаток

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи