Philips SHE3590BK/10, In-Ear Headphones, Black

594,00 ден.   Спореди

Philips SHE3590BK/10
• In-Ear Headphones
• Black
• Perfect in-ear seal blocks out external noise
• Small efficient speakers reproduce precise sound with bass
• Sound: Frequenc...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 594,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Philips SHE3590BK/10
• In-Ear Headphones
• Black
• Perfect in-ear seal blocks out external noise
• Small efficient speakers reproduce precise sound with bass
• Sound: Frequency response: 12 - 23 500 Hz
• Impedance: 16 ohm
• Maximum power input: 20 mW
• Sensitivity: 103 dB
• Speaker diameter: 8.6 mm
• Cable length: 1.2 m
• Connector: 3.5 mm

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка