ST SW-40Y Black, Superior Technology, Smartwatch with SIM card, Mobile phone function GSM 850/900/1800/1900, 1.54" LCD Touch Display 240X240 Resolution, Compatible with IOS/Android, 1.3Mpixels camera, Internet browser, Sleep monitor, Sedentary remind

2.279,00 ден.   Спореди

PDA ST SW-40Y Black, Superior Technology, Smartwatch with SIM card, Mobile phone function GSM 850/900/1800/1900, 1.54" LCD Touch Display 240X240 Resolution, Compatible with IOS/Android, 1.3Mpixels cam...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.279,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PDA ST SW-40Y Black, Superior Technology, Smartwatch with SIM card, Mobile phone function GSM 850/900/1800/1900, 1.54" LCD Touch Display 240X240 Resolution, Compatible with IOS/Android, 1.3Mpixels camera, Internet browser, Sleep monitor, Sedentary remind

Дијагонала 1.5" Inches
Рам капацитет 128 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка