TL-ANT2408CL ANTENNA 8dBi, Omni Indoor, Connector: RP-SMA Male, Desktop

180,00 ден.   Спореди

Antennas & Cables TL-ANT2408CL ANTENNA 8dBi, Omni Indoor, Connector: RP-SMA Male, Desktop


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 180,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Antennas & Cables TL-ANT2408CL ANTENNA 8dBi, Omni Indoor, Connector: RP-SMA Male, Desktop

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка